youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Setenay Cankat A Spor’dan neden ayrıldı? Kovuldu mu

Setenay Cankat A Spor’dan neden ayrıldı? Kovuldu mu

  22 Şubat 2020

  6.210 Okunma

Abone Ol 

Setenay Cankat A Spor'dan Ayrıldı mı?

Geçtiğimiz günlerde A Spor ekranlarında bir tartışmaya şahit olmuştuk. 8 Dakika isimli programın sunucusu Setenay Cankat ile konuk yorumcu Göktuğhan Argın arasında tartışma yaşanmıştı. Tartışma sonrasında Argın’ı stüdyodan kovarak sosyal medyanın gündemine düşen bu olay sonrasında büyük tepkiler gelmişti. Özellikle konu ile ilgili Fenerbahçeli taraftarlar tarafından tepkiler devam etmişti.

Bugün yapılan açıklama ile Setenay Cankat’ın görevine son verildiği belirtildi. İzleyiciler şimdiden neden ayrıldığı ve kovuldu mu gibi konular altında araştırma yapıyor.

İŞTE A SPOR’DAN AYRILMA NEDENİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA
Setenay Cankat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre, hastalığı dolayısıyla raporlu olmasına rağmen kendisine şirketten gelen iş fesih kararı sebebiyle ayrıldığını ve konu ile ilgili avukatlarının hukuki süreci başlattığı belirtildi. İşte açıklamanın tamamı

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.