youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Serkan Korkmaz A Spor’dan neden ayrıldı?

Serkan Korkmaz A Spor’dan neden ayrıldı?

  7 Mart 2020

  8.368 Okunma

Abone Ol 

A Spor'da bir ayrılık daha yaşanıyor!

Türkiye’nin önemli spor kanallarından birisi olan A Spor’da ayrılıklar devam ediyor. Uzun süredir kanalda yayın koordinatörü olarak görev yapan Serkan Korkmaz kanaldan ayrıldı. Bir çok izleyici Serkan Korkmaz neden yok ve ayrıldı gibi sorular sormaya başladı. Fotomaç gazetesinde de görev yapan Korkmaz’ın burada köşe yazılarına devam edeceği belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde sunuculardan Setenay Cankat ile de yollar ayrılmıştı. Serkan Korkmaz’ın ayrılmasından sonra yerine kimin görev yapacağı merak konusu oldu. Son gelen bilgilere göre Ender Bilgin’in geçici olarak yerine görev yapacağı açıklandı.

SERKAN KORKMAK KOVULDU MU? NEDEN AYRILDI
Ünlü sunucu kanaldan kendi isteği ile ayrılma kararı almıştı. Ancak detay vermediğini belirtmek isteriz. Uzun süredir özellikle maç sonlarında yayın ile izleyici karşısında olan Serkan Korkmaz, yeni kanalının hangi olduğu konusunda da herhangi bir açıklama yapmadı.

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Mehmet 14 Temmuz 2020 05:26:58

    Ya değildi zaten…o kanalda erman toroğlu olmasın kanalı kapat zaten…gerisi çöp

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.