youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Şeref Sözü dizisi hangi diziden uyarlama? Orjinali

Şeref Sözü dizisi hangi diziden uyarlama? Orjinali

  14 Ekim 2020

  3.220 Okunma

Abone Ol 

Şeref sözü dizisi uyarlama mı? Yabancı versiyonu

Show TV ekranlarında her Çarşamba yayında olacak olan Şeref Sözü dizisinin hangi diziden uyarlandığı ve yabancı versiyonu merak edilirken dizinin ilk bölümü 14 Ekim akşamı yayında olacak.

Tims ve B yapım tarafından hazırlanan dizinin oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Meltem Gülenç, Öykü Çelik, Umut Kurt ve Toprak Sağlam gibi isimler yer alıyor. Uzun süredir heyecanla beklenilen dizinin kadrosunda ünlü isimler bulunan dizi sezonun iddialı yapımları arasında yer alıyor.

Şeref Sözü Dizisi Hangi Diziden Uyarlandı
Dizi Tims ve B Yapım’ın orjinal senaryosu olup herhangi bir yabancı diziden uyarlanmamıştır. Son yıllarda ülkemizde yayınlanan dizilerin bir çoğu Japon ve Kore dizilerinden uyarlanmıştır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.