Sen Çal Kapımı hangi diziden uyarlama orjinali

Sen Çal Kapımı hangi diziden uyarlama orjinali

  11 Haziran 2020

  13.032 Okunma

Abone Ol 

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı dizisinin uyarlandığı dizi ve orjinali merak ediliyor.

Tanıtımı yayınlandıktan sonra heyecanla beklenilen dizilerden birisi olan Sen Çal Kapımı dizisinin hangi diziden uyarlama olduğu merak edilirken orjinali var mı detayları öğrenebilirsiniz.

MF Yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Ahmet Somers, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi isimlerin yer aldığı dizi çok yakında izleyici karşısında olacak. Bildiğimiz üzere son yıllarda ülkemize farklı ülkelerden uyarlanan diziler yayınlanmaya başlamıştı. Ancak Sen Çal Kapımı dizisi için bu durum geçerli değildir.

SEN ÇAL KAPIMI HANGİ DİZİDEN UYARLANDI?
MF Yapım tarafından hazırlanan ve herhangi bir yabancı diziden uyarlanmamıştır. Orjinali bulunmayan dizi ilk kez ülkemizde yayınlanacaktır. İlerleyen süreçte farklı ülkelerde de yayınlanması bekleniyor.

Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Fatoş Sali 20 Haziran 2020 18:57:47

  yalnış bilgi dizi bir çin dizisi olan Well Intended Love dizisinden uyarlama

  • avatar
     gynja 10 Eylül 2020 02:24:53

   nerenizden atiyorsunuz alakasi yok emin misiniz well intended love izlediginize

 2. avatar
    Darla 21 Kasım 2020 01:54:57

  “Clean with passion for now “
  Burdan esinlenmiştir. Başrol oyuncusu temizlik konusunda obsesif bir iş adamı. Dizide Serkan Polat düzen ve hastalık obsesyonlu. Kore dizisinde başrol oyuncusunun dedesinin inşaatı yüzünden esas kızımızın annesi ölüyor. Ve bunu aşık olduktan sonra öğreniyorlar. Sanırım tanıdık gelmiştir. Eda nın ailesi Serkan’ın babasına ait bir inşaatın hatası yüzünden ölür. Gibi gibi bir çok konuda esinlenilmiş aynısı olmasada.

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.