youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Sefirin Kızı dizisi ne zaman başlayacak?

Sefirin Kızı dizisi ne zaman başlayacak?

  9 Aralık 2019

  605 Okunma

Abone Ol 

Sefirin kızı dizisinin ne zaman başlayacağı tarihi belli oldu.

Televizyon ekranlarında her geçen gün farklı diziler görüyoruz. Bu dizilerin bazıları uzun soluklu oluyor bazıları ise ne yazık ki kısa ömürlü oluyorlar. Bazı diziler çok güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çeken konusu olmasına rağmen yine de başarılı olamıyor. Kanalın yanlış güne ve saate koyması dizi ile ilgili tüm izlenme oranlarını düşürebiliyor. Dizi sektörünün bu kadar acımasız olduğu bu günlerde Star tv ekranlarında yayınlanacak olan Sefir’in Kızı adlı dizi oldukça ses getirecek bir projeye benziyor. Hem güçlü oyuncu kadrosu hem de fragmanın yayınlanması ile birlikte diziyi herkes iple çeker oldu.

NE ZAMAN BAŞLAYACAK? YAYIN TARİHİ
0
Sefirin Kızı dizisi ilk bölümü ile 16 Aralık Pazartesi saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

Konusu
Dizide Sancar ve Nare’nin aşkları konu alacak. Konu hakkında henüz bilinen ayrıntı bu kadar. Ancak dizide belli sırlar olacağı çok açık. Sevgililerin kavuşabilmek uğruna verecekleri mücadelelere tanık olacağız.

Oyuncu Kadrosu
Oyuncu kadrosunda başrollerde yakından tanıdığımız Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek bulunuyor. Her iki ismi de daha önce başarılı dizilerden tanıyoruz. Çift birbirlerine yakıştırıldığı için dizinin tutulma ihtimali çok yüksek. Dizide aynı zamandaUraz Kaygılaroğlu, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü gibi isimleri de görüyoruz. Dizide usta oyuncuların yanı sıra genç ve başarılı isimleri de görüyoruz. Dizi kısa sürede oldukça ses getiren bir dizi olacağa benziyor. Özellikle yüksek maliyetli dizilerin pek fazla tutulmadığı günümüzde bu dizinin akıbeti ise merakla bekleniyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.