youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Sefirin Kızı dizisi fragmanı bekleniyor

Sefirin Kızı dizisi fragmanı bekleniyor

  7 Kasım 2019

  469 Okunma

Abone Ol 

Star TV ekranlarında başlaması heyecanla beklenilen Sefirin Kızı dizisinin fragmanının yayınlanması bekleniyor. Ne zaman yayınlanacağı konusunda detaylar belli oldu. NG Medya ve O3 Medya tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı yapımın kadrosunda Erhan Alpay, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilk tanıtım fragmanı Cuma akşamı yayınlanacak. Sevgili Geçmiş reklam arasında izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında başlaması heyecanla beklenilen Sefirin Kızı dizisinin fragmanının yayınlanması bekleniyor. Ne zaman yayınlanacağı konusunda detaylar belli oldu.

NG Medya ve O3 Medya tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı yapımın kadrosunda Erhan Alpay, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilk tanıtım fragmanı Cuma akşamı yayınlanacak.

Sevgili Geçmiş reklam arasında izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.