youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Şaziye İvegin Üner Survivor 2020’de diskalifiye edildi

Şaziye İvegin Üner Survivor 2020’de diskalifiye edildi

  18 Şubat 2020

  655 Okunma

Abone Ol 

Şaziye İvegin Üner Survivor'da diskalifiye edilen diğer isim oldu.

Ekranların sevilerek izlenen yarışma programlarında Şaziye İvegin Üner’in Survivor 2020’den diskalifiye edildiği açıklandı. Ünlüler takımında yer alan yarışmacının neden böyle bir sorun yaşadığını açıklandı.

Dizinde yaşadığı problemin yapılan doktor incelemelerinde ve raporlara göre çapraz bağlarında sorun yaşadığını açıkladı. Ve bu yarışmada devam edemeyeceği açıklandı.

Şaziye İvegin Üner Neden Diskalifiye Edildi?
Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada, bugün acil olarak toplandıklarını ve gelecek sezon Survivor 2021 yarışmasında katılacak ilk isimlerden olacağının müjdesini verdi. Ilıcalı’nın belirttiği Mustafa Hoca tarafından ameliyatının yapılacağı açıklandı.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.