youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Samsun’da yarın okullar tatil mi 10 Şubat

Samsun’da yarın okullar tatil mi 10 Şubat

  9 Şubat 2020

  361 Okunma

Abone Ol 

Samsun'da okullar tatil mi?

Türkiye genelinde kar yağışının hafta sonu şiddetini arttırması sebebiyle bir çok şehirde yarın için okulların tatil edildiği açıklandı. Açıklanan şehirler arasında Samsun’da yer alıyor. 10 Şubat tarihinde il genelinde tüm okulların 1 gün boyunca tatil edilmesine karar verildi.

Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından bu haber sosyal medya hesabı üzerinden esprili bir dille açıklandı. Öğrencilere okul sevginiz gözlerimizi yaşartıyor. Kar yağmaya devam ederken yarın buzlanma olma riski bulunuyor. Bu yüzden siz yarın kar topu oynayın diyerek okulların Pazartesi 10 Şubat yani tatil edildiğini açıkladı.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.