youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Sağlık çalışanlarının maaşından kesinti mi olacak?

Sağlık çalışanlarının maaşından kesinti mi olacak?

  2 Nisan 2020

  358 Okunma

Abone Ol 

Sağlık çalışanlarını kesinti iddiaları yalanlandı

Bir süredir sosyal medyada sağlıkçı kişilerin maaşından kesinti yapılacağı konusu dönmeye ve benzer iddialar ortaya atılmaya devam ediyordu. Konu ile ilgili Sağlık Bakanlı tarafından açıklama geldi.

Özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlatmış olduğu Biz Bize Yeteriz Türkiyem isimli kampanya için sağlık personellerinin maaşından kesinti yapılacağı yönünde iddialara açıklık geldi. Hatta ortada dolaşan belgenin sahte olduğu da belirtildi. Konu ile ilgili Sağlık Bakanlığı imzalı bir belge olduğu yönünde görsel paylaşılıyordu.

İşte Sahte Belge:

Bakanlık bu belgenin sahte olduğunu ve kesinti olmasının söz konusu olmadığını belirterek konuyu yalanlamış oldu. Sağlık Bakanlığı resmi olarak yalandığından dolayı böyle bir durumun olmadığını belirtmek isteriz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.