youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Sağlık çalışanları banka promosyonu ne zaman verilecek 2020

Sağlık çalışanları banka promosyonu ne zaman verilecek 2020

  30 Mart 2020

  2.510 Okunma

Abone Ol 

Sağlık çalışanları banka promosyonu ne zaman yatacak?

Son günlerde ülkemizde ve dünyada yaşanılan koronavirüs salgını sebebiyle en çok mesai harcayan emekçilerden olan sağlık çalışanlarına destek paketleri açıklanmaya devam edilirken banka promosyon ücretlerinin ne zaman verileceği merak ediliyor.

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklamaya göre, sağlık çalışanlarına ücretsiz ve bedava 100 GB internetin Türksat tarafından sağlanacağını açıkladı. Bankalardan emekliye verilen promosyon ücretinin doktorlara verileceği de daha önceden açıklanmıştı. Ancak ne zaman verileceği merak konusu oldu. Geçtiğimiz aylarda banka promosyon ücretleri konusunda ihaleler gerçekleşmişti.

Sağlık çalışanlarının banka promosyonunun ne zaman yatacağı konusunda henüz açıklama yapılmadı. İlerleyen günlerde gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.