youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Sağlık Bakanlığı’ndan tarama için geldik diyen hırsızlar

Sağlık Bakanlığı’ndan tarama için geldik diyen hırsızlar

  14 Mart 2020

  931 Okunma

Abone Ol 

Bunlarda corona virüs hırsızları

Dünyayı etkisi altına almaya devam eden Corona virüs ile ilgili ülkemizde de önlemler devam ederken, bu durumu fırsat bilen dolandırıcı ve hırsızlar yine iş başına geçmiş görünüyor. Sağlık Bakanlığı’ndan geldiklerini ve corona virüs taraması yapacaklarını söyleyen hırsızlara sakın inanmayın.

Bugün WhatsApp üzerinden kişilerin birbirine uyarı niteliğinde attığı bir mesaj üzerine bunu duyurmak adına paylaşıyoruz. Mesajda bir kişinin başına gelen bir olaydan bahsediliyor. Kapıya gelen kişiler, Sağlık Bakanlığı’ndan geldiklerini ve corona virüs taraması yapacaklarını söylüyorlar.

184 SABİM’i arayarak bilgi alan bu kişiye verilen cevap ise şöyle: Sabah saatlerinden bu yana bir çok şikayet aldıklarını ve hırsız olarak gelen bu kişilerin, ev sahiplerini bayıltarak evleri soydukları cevabını aldı. Sakın sizlerde böyle bir durum yaşamamak için bu tür dolandırıcılara inanmayın.

Sağlık Bakanlığı şuan evden eve tarama hizmeti yapmamaktadır. Yapılacağı zaman resmi kaynaklar aracılığı ile duyuru yapılır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.