youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Ruhi Çenet Korona Virüsü için gerçekten Çin’e mi gitti?

Ruhi Çenet Korona Virüsü için gerçekten Çin’e mi gitti?

  31 Ocak 2020

  386 Okunma

Abone Ol 

Ruhi Çenet öldü mü?

Youtube üzerinden yaptığı yayınlarla adından söz ettiren Youtuber Ruhi Çenet, yaşanan olayları araştırmak üzere Çin’e gittiğini açıklamıştı. Ve kendinden haber alınmadığı takdirde kimsenin susmaması gerektiğini belirtti. Dünya geneline yayılmaya devam eden Korona virüsü son zamanların en büyük sorunu olarak görünüyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Havalimanı’ndan çekmiş olduğu videoda virüs hakkında bilgi almak için ve komplo teorilerinin olduğu bundan dolayı gerçekleri öğrenmek istediğinden dolayı Çin’e yolculuk yaptığını belirtti.

Daha önce Uygur Türkleri ile çekmiş olduğu videolarla ilgili Çin’de kendinin kara listeye alındığı belirtiliyor. Bundan dolayı kendinden haber alınmaması durumunda sessiz kalmayıp konuşmalarını istedi. Biraz önce Twitter üzerinde “#AllahRahmetEylesinRuhiÇenet” başlığı altında binlerce mesaj atıldı. Bir çok kişi Ünlü Youtuber’ın ölüp ölmediğini merak etmeye başladı.

RUHİ ÇENET ÖLDÜ MÜ?
Sosyal medyada sürekli olarak ünlü kişileri öldüğü ile ilgili mesajlar yayınlayan kullanıcılar Ruhi Çenet öldüğü hakkında iddiada bulunuyorlar. Ancak henüz bu konuda net bir bilgi olmadığını belirtelim.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.