youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Recep İvedik 6’nın Netflix’e ne zaman geleceği tarih belli oldu

Recep İvedik 6’nın Netflix’e ne zaman geleceği tarih belli oldu

  24 Mart 2020

  5.323 Okunma

Abone Ol 

Recep İvedik 6 Netflix'e geliyor

Türk sinemasının sevilen film serilerinden birisi olan Recep İvedik 6 Netflix’e gelecek mi diye merak eden izleyicilere sevindirici haber geldi. Filmin ne zaman geleceği belli oldu. Şahan Gökbakar’ın sevilen filmi Recep İvedik, bu defa 6.film için Afrika’ya gitmişti. 2019 yılında sinemalarla buluşan film şimdide sevilen platform Netflix üzerinden yayınlanacak.

Kenya’ya giden karakterimiz, birbirinden komik olaylarla karşılaşmaktadır. İzleyicilerin kendini tutamayıp güldüğü film toplamda 3.986.620 izleyici sayısı ile tamamlamıştır.

NETFLİX RECEP İVEDİK 6 NE ZAMAN ÇIKACAK?
Çamaşırhane Film tarafından hazırlanan ‘Recep İvedik 6’ 10 Nisan’da Netflix’te izleyiciler ile buluşacak. Filmi bu tarihten itibaren izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.