youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Ramo dizisi Adana’da hangi mahallede nerede çekiliyor

Ramo dizisi Adana’da hangi mahallede nerede çekiliyor

  14 Ocak 2020

  800 Okunma

Abone Ol 

Ramo Adana'nın Taşkapı mahallesinde mi çekiliyor?

Show TV ekranlarında heyecanla beklenilen yapımlardan birisi olan Ramo, ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Dizinin çekimleri Adana’da yapıldığını belirtelim. Ancak izleyiciler dizinin Adana’nın hangi mahallesinde çekildiğini ve Taşkapı Mahallesi’nin nerede olduğu konusunda merak devam ediyor.

Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, Cemre Baysel, İlhan Şen, İdil Fırat ve Sacide Taşaner gibi isimlerin yer aldığı dizi bu sezonun en iddialı yapımlarından birisi olacak gibi görünüyor. Fragmanda ve ilk bölümde adını sıkça duyduğumuz bir mahalle bulunuyor. Adana Taşkapı mahallesi gerçekte var mı yok mu diye merak eden izleyicilerde bulunuyor. Ancak böyle bir mahalle isminin olmadığını aslında söylenen yerin Hürriyet mahallesi olduğunu belirtmek isteriz.

Gerçek hayatta da Hürriyet Mahallesi Adana’nın en tehlikeli yerlerinden birisi olarak bilinmektedir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.