youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

PTT Şubeleri neden kapalı? ne zaman açılacak

PTT Şubeleri neden kapalı? ne zaman açılacak

  3 Nisan 2020

  587 Okunma

Abone Ol 

PTT şubeleri neden kapandı

PTT’den bir son dakika açıklaması yapıldı! İkinci bir duyuruya kadar PTT şubelerinin hepsi kapalı olacağı belirtilirken vatandaşlar neden kapalı olduğunu ve ne zaman açılacağını merak etmeye başladı. Koronavirüs nedeniyle şubelerin ikinci bir duyuru yapılana kadar kapatıldığı belirtildi.

Bildiğimiz gibi bir çok ilde yardım parasını almak için kuyrukların oluştuğu ve 1 metre kuralının çiğnenmesi dolayısıyla büyük tepki çekmişti. Bundan dolayı kapılarının önünde kalabalık oluyor ve koronavirüs bulaşma riski çok fazla oluyordu. Bu yüzden PTT Genel Müdürlüğü tarafından yapılana açıklama ile şubelerin kapanacağı belirtildi.

Diğer taraftan ATM’ler çalışmaya devam edecek. Ücretlerin polislerin yardımı ile elden verileceği ve evlere teslim edileceği belirtildi.

PTT Şubeleri Ne Zaman Açılacak?
Yapılan açıklamada açılacağı tarih hakkında bilgi verilmezken, ilerleyen süreçte yeni bir duyuru yapılacağı ve ondan sonra yeniden kullanıma açılacağı belirtildi.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.