youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Pelin Portakal kimdir? Fatih Portakal ile akrabalığı var mı

Pelin Portakal kimdir? Fatih Portakal ile akrabalığı var mı

  23 Nisan 2020

  1.148 Okunma

Abone Ol 

Pelin Portakal kimdir? Fatih Portakal'ın neyi oluyor?

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görülmeye devam eden koronavirüs sebebiyle bir çok konuda önlemler devam ediyor. Yurt dışından getirilen ve 123 yolcudan birisi olan Pelin Portakal sosyal medyada gündem oldu. Bingöl ile ilgili yaptığı paylaşım sonrasında büyük tepki alan Pelin Portakal ile ilgili soruşturma başlatılırken soyadından dolayı insanlar Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal ile ilgilisi olup olmadığı veya akrabalığı var mı diye merak etmeye başladı.

İşte o paylaşım:

Bingöl’e küfür eden ve kara leke diye adlandırdığı hakaretler sonrasında soruşturma başlatıldı.

PELİN PORTAKAL KİMDİR?

Macaristan’da bulunan ve Türkiye’ye getirilen 123 kişiden birisidir. Fatih Portakal ile ilgili olup olmadığı henüz belirtilmedi.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.