youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Pantene Altın Kelebek ödülleri iptal mi? ertelendi mi

Pantene Altın Kelebek ödülleri iptal mi? ertelendi mi

  28 Şubat 2020

  2.119 Okunma

Abone Ol 

Pantene Altın Kelebek ödülleri hangi tarihe ertelen ve ne zaman?

28 Şubat Cuma akşamı düzenlenecek olan Pantene Altın Kelebek ödülleri alınan karar ile iptal edildi. Ödül töreninin neden ertelendiği ve ne zaman olacağı konusunda ise detaylar belli olmaya başladı.

Hürriyet tarafından düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri, İdlib’de yaşanan hain saldırı sebebiyle iptal edildiği açıklandı.

Pantene Altın Kelebek ödülleri Ne Zamana Ertelendi?
Programın ne zaman ekrana geleceği henüz bilinmezken, ilerleyen günlerde Hürriyet tarafından açıklama yapılacağı düşünülüyor. Sosyal medyanın yeniden aktif hale getirilmesi sonrasında Twitter’de gündem olan kullanıcılar tarafından iptal edilmesinin doğru karar olduğu yönünde mesajlar geldi.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.