youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Özel araç ile şehirler arası yolculuk yasak mı?

Özel araç ile şehirler arası yolculuk yasak mı?

  28 Mart 2020

  492 Okunma

Abone Ol 

Özel araç ile şehirler arası yolculuk yasaklandı mı

Ülkemizde korona virüs önlemleri neticesinde şehirler arası seyahat yasaklandı. 28 Mart itibariyle saat 17.00’de başlayan yasak sonrasında vatandaşların merak ettiği bir konu bulunuyor. Peki Şehirler arası yolculuk özel araç ile yasak mı?

Türkiye’nin adım adım her önlemi almaya devam ettiği şu günlerde yasaklar da gelmeye başladı. Özellikle büyük risk taşıyan şehirler arası seyahatin engellenmesi büyük bir adım oldu. Ancak özel araç ile gidilmemesi konusunda resmi bir açıklama yer almıyor. Bu durumda vatandaşlar sosyal medya üzerinden özel araçların da yasaklanmasını istedi.

Her şehrin Valiliği tarafından oluşturulan kurullar yolculuk konusunda özel izin verebilecek. Bu durumda otogarlardan otobüs kalkmayacağını belirtmek isteriz. Seferler iptal edilip yeni sefer açılmayacak.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.