youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

ÖSYM giriş sayfası neden açılmıyor? Giremiyorum

ÖSYM giriş sayfası neden açılmıyor? Giremiyorum

  15 Haziran 2020

  1.569 Okunma

Abone Ol 

ÖSYM giriş sayfasına giriş yapamıyorum neden?

Bugün yapılan açıklama ile ÖSYM sınav giriş yerlerinin açıklandığı duyurulmuştu. Bu haberi alan üniversite öğrenci adayları hemen ÖSYM sayfasına giriş yapmaya çalıştı. Ancak aynı anda Türkiye geneli girişler olması dolayısıyla sistem çöktü. Peki giriş sayfasına neden açılmıyor ve giriş yapılamıyor?

ÖSYM GİRİŞ SAYFASINA GİRİŞ YAPAMIYORUM NEDEN GİREMİYORUM?

Arkadaşlar normal tarayıcı üzerinden giriş yapmaya çalıştığınızda daha zor sonuca ulaşabilirsiniz. Ancak bunun çözümü ise mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Google Play üzerinden ÖSYM mobil uygulamasını indirin. Sonrasında yine giriş bilgilerinizi yazarak sınav yerinizi öğrenebilirsiniz.

GİRİŞ SAYFASI NE ZAMAN AÇILACAK?

Çalışmaların devam ettiği ve kısa sürede yoğunluk kaynaklı problemin çözüleceği öğrenildi. Ancak hemen sonuçları öğrenmek için uygulama üzerinden ulaşmaya çalışmalısınız.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.