youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Okullar tatil olacak mı?

Okullar tatil olacak mı?

  10 Mart 2020

  399 Okunma

Abone Ol 

Korona Virüsü sebebiyle okullar tatil olacak mı?

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’ye de gelmemesi için önlemlerin alındığı korona virüsü için okulların tatil edilip edilmeyeceği merak ediliyor. Sosyal medyada şimdi herkesin merak ettiği ve kampanya başlattığı okullar tatil olacak mı konusu ile ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan açıklama geldi.

Öncelikle yabancı ülkelerde düzenlenecek olan kongrelere yetkililerin katılmaması ve sınırlama getirilmesi konusunda görüşme yapıldığı beklenirken, ülkemizde bu vakaanın yaşanmaması adına önlemlerin alınmaya devam ettiği öğrenildi. Toplu alanlardan uzak durulması gerektiğinden dolayı okulların tatil olup olmayacağı ise merak ediliyor.

Corona virüsü sebebiyle okullar tatil olacak mı?
Sağlık Bakanı bu konuda Milli Eğitim Bakanlığı ile görüşme yapacaklarını ve bu görüşme sonrasında karar vereceklerini açıkladı. Bir süre okulların tatil edilmesinin gündemde olduğu öğrenildi.

Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.