youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Oğuzhan Uğur Survivor 2020’de sunuculuk yapacak!

Oğuzhan Uğur Survivor 2020’de sunuculuk yapacak!

  8 Şubat 2020

  397 Okunma

Abone Ol 

Oğuzhan Uğur Survivor 2020'de

16 Şubat’ta ekrana gelecek olan Survivor 2020’de sunuculuk yapacak kişiler açıklanmaya başlandı. Murat Ceylan’dan sonra Youtuber Oğzuhan Uğur’un yarışmada görev alacağı açıklandı. Özellikle Youtube üzerinde Pinç ve Mevzular isimli yayınları ile milyonlarca kişinin sevgilisi haline gelen Uğur, Acun Ilıcalı’nın çok yakında ekrana getireceği Survivor’da sunuculuk yapmaya başlayacak.

Oğuzhan Uğur’dan bu konuda hakkında açıklama geldi. Yayınladığı videoda çok yakında başlayacak olan yarışmada sunuculuk yapacağını açıklaması üzerine hayranları bu duruma çok sevindi. Exatlon’da göstermiş olduğu performanstan dolayı Survivor’da da görev yapacağını belirtti.

OĞUZHAN UĞUR KİMDİR? BİYOGRAFİSİ VİKİPEDİ
Bir çok izleyici yarışma başladığında Oğuzhan Uğur’ın aslında kim olduğu hakkında bilgileri araştırmaya başlayacak. 29 Ocak 1984 yılında dünyaya gelmişti. Ankara’da dünyaya gözlerini açan Uğur, bazı filmlerde yönetmenlik yapmıştır. Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav gibi ünlü isimlerin yardımcılığını üstlenmiştir. Youtube üzerinden yayınladığı videolar ve programlarla sosyal medyanın çok konuşulan isimleri arasına girmiştir. Şuan’da milyonlarca abonesi bulunmaktadır.

Ayrıca bazı sinema filmlerinde ve albüm çalışmaları olmuştur.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.