youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Öğretmen Tuğrul öldü mü? Efekan Can neden ayrıldı

Öğretmen Tuğrul öldü mü? Efekan Can neden ayrıldı

  4 Mart 2020

  1.982 Okunma

Abone Ol 

Öğretmen Tuğrul öldü mü diye merak edilirken Efekan Can diziden ayrıldı mı?

Bu sezonun iddialı dizilerinden birisi olan Öğretmen dizisi ilk bölümü ile adeta nefesleri kesti! Dizide Akif Hoca’nın Tuğrul’u öldürmesi herkesi şok etti. Peki Efekan Can diziden ayrıldı mı?

Rüya karakterini kimin öldürdüğünü bulmak adına 12A sınıfını rehin alan Akif Hoca, gizemi çözmek adına bir çok soru sorar. Sorusuna doğru cevap vermeyen sınıftan Tuğrul’u bıçakla öldürmüştür.

ÖĞRETMEN TUĞRUL NEDEN ÖLDÜ EFEKAN CAN AYRILDI MI?

Senaryo gereği oyuncu hocası tarafından bıçaklanarak öldürülmüştür. Ancak gerçekten ölüp ölmediği konusunda ilerleyen dakikalarda belli olacağını belirtmek isteriz. Rüya’nın gizemi çözülene kadar neler olacağı merak ediliyor.

Herkeste şok etkisi yapan bu sahnede bıçak ile kalbinden vurulması ve Akif Hoca’nın bu durumdan sonra rahat davranması ilerleyen bölümlerin ne kadar etkili olacağını göstermiş oldu.

*** Arkadaşlar ancak Tuğrul’un ölmediğini ve hocanın elemanı olduğunu düşünüyoruz. Çünkü son sahnede birisine su verirken görüyoruz. ***

Sizce öldü mü?

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.