youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Öğretmen dizisi nerede hangi okulda lisede çekiliyor

Öğretmen dizisi nerede hangi okulda lisede çekiliyor

  16 Şubat 2020

  1.462 Okunma

Abone Ol 

Öğretmen dizisinin çekildiği okul Fatih Küçükkapı Lisesi nerede?

Fox TV ekranlarında geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanı yayınlanan Öğretmen dizisinin hangi okulda ve nerede çekildiği konusunda detaylar belli oldu.

Medyapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Can Bartu Aslan ve Ramazan Demir gibi isimlerin yer aldığı Öğretmen dizisi 1.bölümü ile Mart ayının ilk haftası yayında olacak. Dizinin İstanbul’da hangi okulda çekimlerinin yapıldığı ise belli oldu.

HANGİ OKULDA ÇEKİLİYOR?
İstanbul’da Sefaköy’de yapılan çekimler için özel bir okul ile anlaşma sağlandı. Ancak bu okulun ismi yerine farklı bir lise ismi kullanılacak.

Öğretmen Dizisinini Çekildiği İstanbul Fatih Küçükkapı Lisesi Nerede
Bu sezona damga vuracak yapımlardan birisi olan Öğretmen dizisinin çekimlerinin yapıldığı özel okulun ismi dizi için İstanbul Fatih Küçükkapı Lisesi olarak değiştirilmiştir. Yani bu isim aslında bulunmuyor sadece hayali olarak durumun böyle olduğunu belirtelim. Çekimlerin yapıldığı okulun özel bir okul olduğunu belirtelim.

Yani özel liseye devlet lisesi görüntüsü verilmiş görülüyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.