youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Öğretmen dizisi İstanbul Fatih Küçükkapı Lisesi Nerede

Öğretmen dizisi İstanbul Fatih Küçükkapı Lisesi Nerede

  5 Mart 2020

  2.193 Okunma

Abone Ol 

Öğretmen dizisinin çekildiği Küçükkapı lisesinin nerede olduğu ve gerçek mi yoksa hayali mi olduğu merak ediliyor.

Dün akşam (4 mart) 1.bölümü ile yayında olan Öğretmen dizisinin çekildiği ve dizide ismi İstanbul Fatih Küçükkapı Lisesi olarak geçen okulun nerede olduğu araştırılmaya devam ediliyor. Oyuncu kadrosunda İlker Kaleli, Ceren Moray, Serkan Keskin ve Serhat Kılıç gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinin çekildiği okulun ismi hayali olsa da çekim yapılan yerler belli oldu.

Okulun çekim yapıldığı okulun İstanbul Fatih’te bulunan Balat Mahallesinde olduğu ve okulun gerçekte isminin Tarık Us olduğu öğrenildi. Ayrıca farklı bölümler ve mahallelerde de çekimlerin yapıldığını belirtmek isteriz.

Öğretmen ilk bölümü ile adeta izleyicileri ekran başına kilitledi. Reytinglerde zirve yapan dizinin ilerleyen bölümleri şimdiden merak edilmeye başlandı. Bu sezonun iddialı yapımlarından olduğunu daha 1.bölümden itibaren göstermiş oldu.

Ayrıca özellikle şunu belirtmek isteriz ki; Dizinin çekildiği okul özel bir kurum olduğu için devlet okulu değildir. Ancak Öğretmen dizisinde bu şekilde gösterilmektedir.

Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      KULLANICI 15 Mart 2020 20:43:51

    TARIK US ORTAOKULU

  2. avatar
      yasin akoğlu 18 Mart 2020 22:58:32

    Aynen Tarık us ortaokulu

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.