youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Öğretmen dizisi Esin kimdir?

Öğretmen dizisi Esin kimdir?

  4 Mart 2020

  839 Okunma

Abone Ol 

Öğretmen dizisi Esin rolünü canlandıran kişi kimdir?

Çarşamba akşamlarının en beğenilen dizilerinden birisine aday olmaya hazırlanan Öğretmen dizisindeki karakterlerden Esin’in kim olduğu ve gerçekte kim tarafından canlandırdığı merak edilmektedir.

Öğretmen Dizisinde Esin Kimdir?
Dizide adını sıkça duymaya devam edeceğimiz Esin, gerçekte Elif Ceren Balıkçı olduğunu belirtmek isteriz. Bir çok dizide rol alan oyuncunun yeni rolü beğeni ile karşılandı.

ELİF CEREN BALIKÇI BİYOGRAFİSİ VE VİKİPEDİ
9 Nisan 1999 yılında Avusturya’da dünyaya gelmiştir. Henüz yaşı küçükken dizilerde rol almaya başlamış tecrübeli isimlerden birisidir. Yeni sezonda adını Esin olarak duymaya başlayacağız.

Oynadığı ve rol aldığı diziler
Göç Zamanı
Bana Artık Hicran De
Merhamet
Bez Bebek
Madalyon
Kırgın Çiçekler

Öğretmen dizisinde özellikle konuşmalarını çokça duyacağımız isimler arasında yer alıyor. Sosyal medyada da rolü ile ilgili bir çok yorum yapıldı.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.