Öğretmen dizisi 5.bölüm neden yayınlanmadı? yok

Öğretmen dizisi 5.bölüm neden yayınlanmadı? yok

  25 Mart 2020

  933 Okunma

Öğretmen dizisi 5.bölüm neden yayınlanmadı?

Fox TV ekranlarında her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Öğretmen dizisinin 5.bölüm fragmanı yayınlanmamasından dolayı izleyiciler ne zaman yayınlanacak diye merak etmeye başladı. Dizinin 1 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 5.bölümü ekrana gelmeyebilir.

Öğretmen dizisi gelecek hafta yayınlanmayacak mı? yok mu
Ülkemizde koronavirüs sebebiyle alınan önlemler neticesinde bir çok dizi ara vermişti. Bu yüzden Öğretmen’in yeni bölümleri ekrana gelmeme ihtimali bulunuyordu. Ve aldığımız bilgilere göre dizinin çekimlerine ara verilmesi nedeniyle bir süre ekranda olmayacak.

1 NİSAN ÖĞRETMEN DİZİSİ 5.BÖLÜM NEDEN YAYINLANMADI?
Medyapım ve MF Yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin ve Şerif Erol’un yer aldığı dizinin ekrana gelecek olan 1 Nisan bölümünün yayınlanmayacağı açıklandı. Koronavirüs tedbirleri sebebiyle ekrana gelmeyecektir.

5.bölümün ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.