youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Öğrencilere EBA 3 GB ücretsiz internet nasıl alınır? kullanılır

Öğrencilere EBA 3 GB ücretsiz internet nasıl alınır? kullanılır

  13 Mart 2020

  1.060 Okunma

Abone Ol 

Türkiye'de corona virüs sebebiyle okullar tatil edilmişti. 1 Haftalık uzaktan eğitim için ücretsiz internet nasıl alınır?

Türkiye’de corona virüs önlemi için okulların tatil edildiği açıklanmıştı. Milli Eğitim Bakanlığı 1 haftası uzaktan eğitim olacağından dolayı öğrencilere 3 GB ücretsiz internet verileceği açıklandı. Peki bu 3 GB internet nasıl ve nereden alınır? İşte detaylar

Uzaktan eğitim için EBA üzerinden gerçekleştirilecek olan uzaktan eğitim için tüm operatörlerden öğrencilere 3 GB ücretsiz internet verileceği belirtildi. Öğrenciler ise şimdiden bu hakkı nasıl kullanacağını merak etmeye başladı.

3 GB İNTERNET PAKETİ SOSYAL MEDYADA KULLANILABİLİR Mİ?
Aldığımız bilgiye göre ücretsiz 3 GB internet sadece EBA için çalışacak. Yani eğitim için kullanılacak bu bedava internet hizmetini resmi kaynaklardan yapılacak olan açıklamaya göre alabilecekleri öğrenildi.

*2019 yılında başlatılan bu kampanyaya hemen katılmak için Türk Telekom aboneleri EBA yazıp 5555’e SMS başvuru gerçekleştirecek.

*Turkcell aboneleri ise “BİP” uygulamasındaki “Keşfet” menüsü altında bulunan “EBA” bölümünden “hemen kazan” seçeneği ile kazanabilecek.

*Vodafone için ise öğrencilere bu durum otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.