youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

O Ses Türkiye Şampiyonu Alkan Dalgakıran kimdir?

O Ses Türkiye Şampiyonu Alkan Dalgakıran kimdir?

  15 Şubat 2020

  627 Okunma

Abone Ol 

O Ses Türkiye Şampiyonu Alkan mı oldu?

Ekranların sevilerek izlenen yarışma programlarından birisi olan O Ses Türkiye’de bu akşam sezonun şampiyonu belli oluyor. Finalde yoluna devam eden 3 isimden birisi de Alkan Dalgakıran’ın kim olduğu, yaşı, nereli olduğu ve diğer tüm detaylar merak ediliyor.

Henüz daha 25 yaşında olan Alkan, Yalovalı şehrinde dünyaya gelmiştir. Sosyal medyada en çok destek bulan isimler arasındadır. Şimdilerde Bursa’da devam ettiği eğitimin tamamlamak için çaba göstermektedir.. Ayrıca Trafik isimli müzik grubunda yer almaktadır. Seda Sayan’ın takımında yer alan Dalgakıran, destek noktasında bir çok kişiden bu imkanı görmektedir. Cuma akşamı performansı ile finalist olmaya hak kazanmıştır.

Seda Sayan’ın takımında yer almıştır. Şampiyon olup olmadığı bugün belli olacaktır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.