Normalleşme takvimi yasakların kalkacağı tarih yalan mı? Doğru mu

Normalleşme takvimi yasakların kalkacağı tarih yalan mı? Doğru mu

  26 Mayıs 2020

  842 Okunma

Normalleşme takvimi 27 mayıs yalan mı? Doğru mu? işte detaylar...

27 Mayıs ile ilgili yayınlanan normalleşme takvimi WhatsApp üzerinden bir anda yayılmaya başlarken insanlar takvimin doğru mu yoksa yalan mı olduğunu merak etmeye başladı. Söz konusu paylaşımda 27 Mayıs tarihinden itibaren 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlar için yasağın kalkacağı yazarken diğer konular ise başlıklar halinde verilmiş görünüyor.

Özellikle yayınlanan açıklamada kafe ve restorantların açılacağı ve düğün salonları ile birlikte nikah salonlarının da yeniden kullanıma açılacağı yönünde bilgiler yer alıyor.

NORMALLEŞME TAKVİMİ 27 MAYIS DOĞRU MU?

Arkadaşlar yayınlanan açıklamaların gerçeği yansıtmadığı ve yalan haber olduğunu belirtmek isteriz. Yasakların kalkacağı tarih ile ilgili henüz toplantı yapılmadığı ve 28 Mayıs’ta gerçekleştirileceği ön görülüyor.

Diğer taraftan çıkışların yasak olduğu şehirler ile ilgili de henüz bir açıklama olmadığını belirtmek isteriz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.