youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Nijerya meteor düşme anı! Gerçekten düştü mü

Nijerya meteor düşme anı! Gerçekten düştü mü

  1 Nisan 2020

  417 Okunma

Abone Ol 

Nijerya meteor mu düştü? O görüntüler

Son günlerde sosyal medyada Nijerya’ya meteor düştü iddiaları üzerine bazı görüntüler paylaşıldı. 2020 yılında ilginç olaylar yaşadığımız şu günde meteor olayının gerçek olup olmadığı merak ediliyor. Arkadaşlar görüntülerde yer alan çukur ve patlamanın ayrı bir görüntü olduğunu belirtmek isteriz.

Her zaman olduğu gibi yine birileri insanların duyguları ile oynamaya ve onları korkuya sürüklemeye devam ediyor. Patlayıcı taşımakta olan bir aracın patladığını ve çukurun bu sebepten dolayı yaşandığını belirtmek isteriz. Gerçek olması durumunda yetkililerden açıklama yapılırdı. Ancak henüz öyle bir açıklama gelmediğini belirtmek isteriz. Ancak patlama o kadar şiddetliydi ki bir çok şeyi yok etti diyebiliriz.

İşte O Anlar

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.