youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Netflix ücretsiz deneme sürümü neden kaldırıldı yok

Netflix ücretsiz deneme sürümü neden kaldırıldı yok

  5 Şubat 2020

  809 Okunma

Abone Ol 

Netflix ücretsiz sürüm kaldırıldı!

Dijital televizyon platformu olan Netflix’ten herkesi şok eden bir karar geldi. Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından kullanılan platformda 30 günlük deneme sürümü kaldırıldığı açıklandı.

Bir çok izleyici bu 30 günlük deneme süresinden dolayı istediği filmleri ve dizileri izleme imkanına sahip oluyordu. Ancak alınan bu karar sonrasında bundan böyle tamamen ücretli sürüme geçmiş görünüyor.

NETFLİX ÜCRETSİZ DENEME NEDEN AÇILMIYOR
Muhtemelen son zamanlarda bu konuda fazlaca sahte hesaplar dolaşıyordu. Örneğin farklı bir kullanıcı ile giriliş ve sanal kart oluşturularak ücret sürüm defalarca kullanılabiliyordu. Şirkette bunun önüne geçmek için ülkemizde bu sürümü kaldırmış olabilir.

Şuan ücretsiz sürümü kullanmak isteyenler şu hata ile karşılaşıyor:

“Şu anda ülkenizde ücretsiz deneme sunulmamaktadır. Yeni üyeliğinizi başlatmak için Netflix.com adresine gidin, size en uygun planı ve ödeme seçeneğini seçin, e-posta adresinizi girin, bir parola belirleyin ve izlemeye başlayın.”

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.