youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Murat Övüç Nekşfliş videosu sosyal medyaya damga vurdu

Murat Övüç Nekşfliş videosu sosyal medyaya damga vurdu

  29 Mart 2020

  374 Okunma

Abone Ol 

Murat Övüç Nekşfliş videosu

Koronavirüs nedeniyle bir çok kişi evine kapanırken özellikle ev zamanlarında sürekli olarak Netflix platformunu tercih etmeye devam ediyor. Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün Nekşfliş sözü sosyal medyada en çok konuşulan olaylardan birisi oldu.

Bu olayın üzerine Netflix’in Twitter hesabına Nekşfliş kelimesini eklemesi dikkatlerden kaçmadı. Ülkemizdeki Koronavirüs sebebiyle önlemler devam ederken ünlü isimlerden “Evinizde Kalın” çağrısı yapılmaya devam ediliyor. Murat Övüç’te paylaştığı videoda Netflix konusunda kendisine DM’den yazmalarını ve yardımcı olmalarını istedi. Ancak konuşmasında Netflix yerine Nekşfliş demesi herkesi hem güldürdü hemde en çok konuşulan olaylardan birisi oldu.

İşte O Video

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.