youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yayınlanmıyor yok?

Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yayınlanmıyor yok?

  8 Nisan 2020

  709 Okunma

Abone Ol 

Müge Anlı yeni bölüm neden yok yayınlanmıyor

ATV ekranlarında gündüz kuşağında en çok izlenen yapımlardan birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının neden yayınlanmadığı ve izleyiciler Müge Anlı neden yok diye merak etmeye başladı. Program ile ilgili alınan kararı öğrenebilirsiniz.

Bildiğimiz üzere hafta içi yayında olan programda Müge Anlı, esrarengiz olayların gizemini çözmeye devam ediyor. Büyük ilgi ile izlenen program, diziler gibi koronavirüs önlemleri neticesinde çekimlerini durdurmak zorunda kaldı. Mavi Klaket tarafından hazırlanan ve ilgiyle izlenen yapım bir süre yayında olmayacak.

Ne zaman yeniden yayınlanmaya başlayacağı ise henüz bilinmektedir. Ayrıca bugün program ile ilgili bir iddia ortaya atılmış ve sosyal medyada çok konuşuldu. Yapımcı şirketin çekimleri durdurmasından sonra 50 kişinin işine son verdiği iddia edildi. Ancak bu konu ile ilgili yalanlama geldi.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.