youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Mucize Doktor Nerede Hangi Hastanede Çekiliyor

Mucize Doktor Nerede Hangi Hastanede Çekiliyor

  11 Ocak 2020

  1.184 Okunma

Abone Ol 

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor nerede çekiliyor ve Hangi hastanede çekimleri yapılıyor.

Her hafta Fox Tv de ekranlara gelen Mucize Doktor Ali vefa, Adil ve Ferman gibi doktorların canlandırdıkları ve dizinin çekildiği Berhayat Hastanesi olarak geçiyor. Dizinin çekimleri İstanbul Pendik’te bulunan Medical Park hastanesinde gerçekleşiyor.
Savant sendromlu ve otizmli bir gencin hikayesini anlatan Mucize Doktor hem hayat dersi veren hem de hastalığı olan bir gencin aşkını da konu almaktadır. En büyük hayali doktor olmak olan Ali Vefa tüm zorluklara ve engellere rağmen tıp fakültesini tamamlamış ve doktor olmuştur. Stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapması kalmıştır. Bunun için de İstanbul’a gelerek Adil doktorun yanında çalışmaya başlamıştır.

Dizi Kadrosu
Dizinin asıl kadrosu Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Reha Özcan gibi oyunculardan meydana geliyor. Doktor Aliyi canlandıran Taner Ölmez, hasta olmasına rağmen dahi bir çocuktur. Küçük yaşta abisini kaybettikten sonra hayatı darma duman olmuştur. Ona bakıp büyüten manevi babası ise Adil doktordur.
Ferman doktor ise dizinin ilke başlarında her ne kadar ona inanmasa da zamanla ona karşı olan ön yargılarını kırmıştır. Onu Tuna Ferman karakterinde Sinem Ünsal ise Nazlı karakterine hayat vermektedir.

Hangi Gün ve Kanalda
Her hafta Perşembe günleri Fox Tv’de izleyicilerin karşısına çıkan Mucize Doktor izleyici karşısına çıktığı günden veri en çok izlenen diziler arasında yer alıyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.