youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle aile filmleri izle

Mucize Doktor Güneş Korhan Herduran diziden neden ayrıldı?

Mucize Doktor Güneş Korhan Herduran diziden neden ayrıldı?

  15 Ocak 2021

  8.361 Okunma

Abone Ol 

Mucize Doktor Güneş diziden neden ayrıldı?

Fox Tv ekranlarında her Perşembe ilgiyle izlenen ve son haftalarda heyecanın iki kat arttığı dizide bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin sevilen karakterlerinden birisi olan Güneş diziden neden ayrıldı merak ediliyor. Korhan Herduran’ın Mucize Doktor’dan neden ayrıldığına yönelik detaylar belli oldu.

Mucize Doktor Korhan Herduran Diziden Neden Ayrıldı?

Bu sorunun cevabını oyuncu sosyal medyadan yaptığı ayrılık paylaşımı ile cevabını verdi. Senaryo gereği diziden ayrılması sonrasında binlerce mesaj geldi.

İşte o mesaj:

Güneş Mucize Doktor dizisinden neden ayrıldı? Geri Dönecek mi?

Bildiğimiz üzere hastanede kaybedilen dava sonrasında asistanların görevlerine son verilmesine ve içlerinden bir tanesinin kalmasına karar verilecekti. Ancak aralarında anlaşma sonrasında yarım maaşa çalışabileceklerini açıklamıştı. Tanju ise bu durumdan sonra kararından dönmüş ve kimseyi çıkarmayacağını açıklamıştı. Ancak Güneş kendi kararı ile ilk ayrılan isim oldu. Bu şekilde görevi biten Güneş diziden de senaryo gereği ayrılmış oldu. Geri dönecek mi sorusuna geldiğimiz de ise, ilerleyen süreçte neden olmasın. Her an senaryo da yeniden kendisine yer bulabilir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.