youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Mucize Doktor Ali ve Nazlı evlenecekler mi?

Mucize Doktor Ali ve Nazlı evlenecekler mi?

  20 Şubat 2020

  1.034 Okunma

Abone Ol 

Mucize Doktor Ali ve Nazlı sevgili olacak mı? Evlenecekler mi?

Fox TV ekranlarında ilgiyle izlenen ve her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Mucize Doktor dizisinde izleyicilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de Ali ile Nazlı sevgili olacak mı? birbirlerine aşık olan ikilinin beraber olup olmayacakları ise merak ediliyor.

Son bölümlerde iyice birbirine yakınlaşmaya başlayan ikilinin hayranları sosyal medyada yeni bölüm ile birlikte mesajlar yayınlamaya devam ediyor. Özellikle son bölümde Ali ile Nazlı’nın kıyafet almaya gittikleri alışveriş sahnesi herkesi ekran başına kilitlerken ikilinin evlenip evlenmeyeceği merak ediliyor.

Bildiğimiz üzere sosyal medyada Alnaz etiketi ile son günlerde en çok paylaşımlar bu etiket altından ikilinin beraber fotoğrafları paylaşılıyor. Evlenip evlenmeyecekleri konusunda henüz bir bilgi bulunmasa da bu hallerinin daha güzel olduğunu düşünüyoruz

Bugünün en çok konuşulan sahnesi alışveriş sahnesi oldu!

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.