youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Mucize Doktor 32.bölüm Tuğçe kimdir? Gerçek adı

Mucize Doktor 32.bölüm Tuğçe kimdir? Gerçek adı

  8 Ekim 2020

  4.258 Okunma

Abone Ol 

Mucize Doktor Tuğçe kimdir?

Fox TV ekranlarında ilgiyle izlenen dizilerden birisi olan Mucize Doktor, bu akşam 32.bölüm ile ekrana gelirken her bölümde olduğu gibi bu akşam da konuk oyuncu veya hastalar diziye dahil olmaya devam ediyor. Bu akşam ayakları rahatsız olan Tuğçe isminde bir hasta gelecek. Bölüm boyunca izleyeceğimiz bu isimin kim olduğu merak ediliyor.

Daha önce defalarca ameliyat olan ancak ayaklarındaki sorun düzelmeyen Tuğçe ayaklarının kesilmesini talep ediyor. Ancak babası ise bu duruma karşı çıkıyor. Bu akşam Tuğçe iyi olacak mı herkes merak ile beklemektedir. Ayrıca Tuğçe’nin babasının kim olduğu ile ilgili detaylar yayınlanacaktır.

Mucize Doktor dizisinde Tuğçe’nin kim olduğu bu akşam açıklanacaktır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.