Milli Eğitim Bakanlığı tablet başvurusu formu 2020

Milli Eğitim Bakanlığı tablet başvurusu formu 2020

  14 Ekim 2020

  1.581 Okunma

Abone Ol 

MEB tablet başvurusu nasıl yapılır?

Okullarda yüz yüze eğitim olmadığı için online uzaktan eğitim için Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından ücretsiz tablet dağıtımı gerçekleştiriliyor. Peki ücretsiz tablet nasıl alınır? nereye başvuru yapılır ve başvuru formu var gibi soruların cevabını öğrenebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından yapılan açıklamaya göre, maddi durumu olmayan öğrenciler için yapılacak olan tablet başvurusu hakkında detaylarda belli olmaya başladı. 500 binden fazla öğrenciye yapılacak olan dağıtım sonrasında online eğitime devam edileceği belirtilirken bazı belediyelerde bu işe el atmış görünüyor. Askıda tablet uygulaması ile bağış yapmak isteyenler ve durumu olmayan öğrenciler aynı platformda buluşuyor.

MEB Tablet Başvuru Formu! Nereden yapılır?

Hemen sizlerde bağış yapmak yada tablet almak için başvuru yapmak istiyorsanız ‘askidatablet.com/#basvuru’ adresine girerek başvuru formunu doldurabilirsiniz. Diğer taraftan MEB tarafından dağıtılan tabletlerin dağıtım süreci, il milli eğitim müdürlüklerince koordine edilecek. İlerleyen günlerde ekstra olarak online başvuru formu açılacak. Yukarıda belirttiğimiz askıda tablet uygulaması linki belediyeler tarafından oluşturulmuştur.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.