youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Milli Dayanışma Kampanyası SMS ile nasıl bağış yapılır?

Milli Dayanışma Kampanyası SMS ile nasıl bağış yapılır?

  30 Mart 2020

  408 Okunma

Abone Ol 

Milli Dayanışma Kampanyası SMS numarası ve banka İban hesap numaları

Ülkemizde devam eden Koronavirüs salgını nedeniyle bir çok kişi mağdur durumda olduğu açıklandı. Millete Sesleniş konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeni bir kampanya duyurusu geldi. Milli Dayanışma Kampanyası SMS numarası nedir diye merak edilirken nasıl bağış yapılır konusu açıklığa kavuştu.

BİZ BİZE YETERİZ MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI SMS NUMARASI İLE BAĞIŞ NASIL NE KADAR YAPILIYOR?

Hemen cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek “Korona” yazıyorsunuz.  8119 adresine kısa mesaj göndererek toplamda 10 TL yaptığınız bağış ile sizlerde bir katkı sağlamış oluyorsunuz. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı tarafından açıklanan hesap numaralarına da EFT veya Havale yaparak bağışta bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Ziraat katılım

Vakıfbank

Vakıf Katılım

Halkbank

Bankalarına mağdur kişiler için hemen 10 TL bağış yapabilirsiniz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.