youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Mehmet Ali Erbil öldü mü? Son durumu

Mehmet Ali Erbil öldü mü? Son durumu

  19 Ocak 2020

  910 Okunma

Abone Ol 

Ünlü şovmen vasiyetini hazırladı!

Uzun süredir hastanede tedavi gören ve taburcu olduktan sonra yeniden acilleşen durumundan dolayı yoğun bakıma alınan Mehmet Ali Erbil’in vasiyetini hazırladığı öğrenildi.

Yaklaşık 234 gündür yoğun bakımda olan ünlü isimin hayranları bir an önce iyileşmesini beklerken vasiyetini hazırladığı öğrenilmesi sonrasında büyük üzüntü yaşanıldı. Şuan 62 yaşında bulunan Erbil ile ilgili internette bir çok kişi son durumunu ve diğer detayları araştırmaya başladı.

Ayrıca ünlü şovmenin sigortasının geçerlilik süresinin sona ermesinden dolayı aylık olarak 100 bin TL hastaneye ödeme yapıldığı belirtiliyor. Şuan Erbil’in yemek dahi yiyemediği ve durumunun kritik olduğu gelen haberler arasında yer alıyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.