youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Masum 49.Bölüm Fragmanı neler olacak ve özeti 10 Mayıs

Masum 49.Bölüm Fragmanı neler olacak ve özeti 10 Mayıs

  9 Mayıs 2020

  1.199 Okunma

Abone Ol 

Masum 49.bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum’un 9 Mayıs Pazar günü yayınlanacak olan 49.bölümünde neler olacak diye merak edilirken yeni bölüm özeti yayınlandı. İşte merakla beklenilen yeni bölümden detaylar…

MASUM 49.BÖLÜM NELER OLACAK? ÖZETİ

Kinjal’le evlenmek için sözünü tutmak isteyen Umang, ortalıkta görünmemesi üzerine şok etkisi yaşanırken Kinjal onu bulmak için hemen harekete geçmiştir. Diğer taraftan Ahem ve Jigar onun izini bulmuş ve hemen evine hareket etmiştir. Umang ise herkesin bulunduğu bir ortamda Kinjal’e söylediği sözler ve Ahem’e söylemiş olduğu sözler sonrasında küçük düşürmüştür. Kokila ise bu durum üzerine Umang ile karşı karşıya gelmiştir. Kinjal ile evlenmesi konusunda onu ikna etmeye çalışır. Ancak Umang tüm bu yaptıklarını kız kardeşinin öcünü almak için yaptığını açıklar. Kokila duydukları karşısına kulaklarına inanamaz. Şimdi Kinjal ne yapacak merak ediliyor.

Masum 49.Bölüm Fragmanı (bu akşam yayında olacak)

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.