Masterchef Türkiye yarışmacıları ne kadar kazanıyor? para alıyor mu

Masterchef Türkiye yarışmacıları ne kadar kazanıyor? para alıyor mu

  25 Temmuz 2020

  29.244 Okunma

Abone Ol 

Masterchef Türkiye yarışmacıları para alıyor mu?

Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlarından birisi olan Masterchef Türkiye yarışması tüm hızıyla devam ederken final turundan sonra sezon başlayacak. Herkesin merak ettiği konulardan bir tanesi de yarışmacılar para alıyor mu ve ne kadar kazanıyor ? gibi soruların cevabı merak ediliyor.

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda yine Şef koltuğunda Mehmet Şef, Somer Şef ve Danilo Şef yer alıyor. Yarışmacılar ilk olarak tek kişi olarak bir üst tura geçmek için ter döktü. Daha sonra ise bu hafta düellolar başladı. 3’lü düellolar sonrasında final etabına geçen adaylar bakalım MasterChef Türkiye yarışmasına dahil olabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Masterchef Türkiye yarışmacıları para alıyor mu?

Bildiğimiz üzere geçtiğimiz sezon kazanan kişi 100 bin TL ödülün sahibi olurken bu yılda aynı ücretin sahibi olacağı düşünülüyor. Ancak bölüm başı yarışmacılara ücret ödenmediğini belirtmek isteriz.  Şampiyon olan 100 Bin TL kazanarak Türkiye’nin yeni şeflerinden birisi olacaktır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.