youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Masterchef Türkiye Tanya kimdir?

Masterchef Türkiye Tanya kimdir?

  12 Ağustos 2020

  958 Okunma

Abone Ol 

Masterchef Türkiye Tanya Kilitkayalı biyografisi

TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye 2020’de son 16 kişi arasına girmeyi başaran ve konuşması ile büyük beğeni alan ve sevilen Tanya Kilitkayalı kimdir? Biyografisi hakkında bilgiler

Dün akşam oynanan final turu oyununda önce 6 kişi arasına giren ve yaptığı “karides” tabağı ile önlüğü alarak son 16 kişi arasına girmeyi başaran Tanya’nın konuşmaları herkes tarafından büyük beğeni aldı.

Tanya Kilitkayalı Kimdir? Biyografisi


Yarışmaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden katılmaktadır. Yaşı 26 olan yarışmacı yemek yapmayı çok sevmektedir. Eğitimini ise Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Yaşı: 26
Mesleği: Aşçı
Nereli: KKTC

Bu sezonun renkli isimlerinden birisi olarak görülen Tanya, karides tabağı ile yarışmada bir üst tura çıkmayı başarmıştır. Ve üzerinde isminin yazdığı önlüğü aldı. Bir önceki akşamda yine 6 kişilik final bölümüne çıkmış ancak son anda kaybetmişti.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.