Lezzet Düşkünleri yarışması Selen-Gizem Özcan kimdir?

Lezzet Düşkünleri yarışması Selen-Gizem Özcan kimdir?

  25 Mayıs 2020

  824 Okunma

Lezzet Düşkünleri kardeş olan yarışmacılar Gizem ile Selen Özcan kimdir?

TV8 ekranlarında bugün 1.bölümü ile izleyici karşısına çıkan Lezzet Düşkünleri yarışmasında yer alan bayan yarışmacılardan Selen Özcan’ın kim olduğu ve hakkındaki bilgilerden nereli ve yaşı detaylarını öğrenebilirsiniz.

SELEN-GİZEM ÖZCAN KİMDİR BİYOGRAFİ VİKİPEDİ

Kayserili olan yarışmacının yaşı 22’dir. Hukuk öğrencisi olup yemek merakı babaannesi sayesinde olmuştur. Gizem ile birlikte partner olmuş ve tatlı konusunda adından söz ettirecek birisidir. Kardeşi Gizem Özcan ile yarışmaya dahil olmuştur. Şuanda İstanbul’da beraber yaşamakta ve eğitimlerine devam etmektedirler.

Normal hayat ile ilgili açıklamalarında, bir çok konuda anlaştıklarını ancak bazen yemek ile giyim konusunda tartışma yaşadıklarını belirtiyorlar. Gizem Özcan’da aynı şekilde Hukuk bölümünde okumakta ancak 20 yaşındadır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.