Lezzet Düşkünleri neden yayından kaldırıldı yok?

Lezzet Düşkünleri neden yayından kaldırıldı yok?

  29 Haziran 2020

  1.783 Okunma

Lezzet Düşkünleri neden yayınlanmıyor

TV8 ekranlarında büyük umutlarla başlayan ve geçtiğimiz haftalarda izleyici karşısına çıkan Lezzet Düşkünleri neden yayınlanmıyor ve yok diye merak edenler için yayından kaldırıldığını ve sebebinin ise reytinglerde dolayı olduğunu belirtelim.

Yeni bir konsept ile başlayan ve sunuculuğunu Gabriele Sponza’nın yaptığı yemek yarışmasında profesyonel aşçılar ile onlara eşlik eden profesyonel olmayan yarışmacıların yarıştığı programda geçtiğimiz günlerde saat değişikliği yapmıştı.

LEZZET DÜŞKÜNLERİ NEDEN YOK YAYINLANMIYOR?
Hafta içi her gün yayında olan ve hafta sonları ise final bölümü ile yayında olan Lezzet Düşkünleri, saat değişikliğine rağmen izlenme oranlarında değişiklik yaşanmayınca yayından kaldırıldı. 30 bölüm yayında olan programın yerine Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin tekrar bölümleri yer alacak.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.