youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Kuzey Yıldızı yeni bölümleri ne zaman başlayacak?

Kuzey Yıldızı yeni bölümleri ne zaman başlayacak?

  23 Nisan 2020

  1.055 Okunma

Abone Ol 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yeni bölüm çekimleri ne zaman başlayacak?

Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlere ara veren dizilerin ne zaman yeni bölümlerinin ekrana geleceği belli olmaya başlıyor. Kısa bir dönem yayınlandıktan sonra sezon finali yapacak olan bazı diziler, açıklanmaya başlanırken merakla beklenilenler dizilerden olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın çekimleri ne zaman başlayacak ve ne zaman ekrana gelmeye başlayacak?

Süreç Film tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Zeynep Kankonde, Toygan Avanoğlu, Aslıhan Kapanşahin, Cezmi Baskın, Özgün Karaman ve Uğur Demirpehlivan gibi isimlerin yer aldığı Kuzey Yıldızı, Mayıs ayında çekimlere başlayarak yeniden izleyici karşısında olacak.

Kısa bir süre yayında olduktan sonra sezon finali yapacak olan Kuzey Yıldızı dizisi hakkında detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.