youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Kuzey Yıldızı Sefer öldü mü?Toygan Avanoğlu ayrıldı mı

Kuzey Yıldızı Sefer öldü mü?Toygan Avanoğlu ayrıldı mı

  17 Ekim 2020

  5.369 Okunma

Abone Ol 

Kuzey Yıldızı Sefer ölecek mi?

Show TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizilerinden birisi olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü ile ekrana geldi. Yeni bölümde önemli olaylar yaşanırken Sefer vuruluyor. Sefer ölecek mi? Toygan Avanoğlu Kuzey Yıldızı dizisinden ayrılacak mı merak ediliyor.

Kuzey ile Yıldız’ın başına bela olan maskeli kötü adamın Bulut olduğunu öğrenmiştik. Sürekli olarak ikilinin arasını bozmaya çalışan bu kişi son olarak Yıldız’ın telefonunu aradı. Eğer Kuzey’den uzaklaşmaz ise her gün bir sevdiğini öldüreceğini açıkladı.

Kuzey Yıldızı Sefer Ölecek mi? Diziden Ayrıldı mı?

Fenerde buluşan Sefer, Kuzey ve Yıldız olaydan dolayı bazı şeyler konuşurlar. Sefer tam oradan uzaklaşırken Bulut tarafından sniper ile vurulur. Ve telefonda bu birincisi diyerek göz dağı vermeye devam eder. Ancak Sefer ölmeyecektir ve Toygan Avanoğlu dizide kalmaya devam edecektir. Dizinin önemli ve sevilen isimlerinden birisidir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.