youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Mahmut Kaptan kimdir? Gerçek adı ne

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Mahmut Kaptan kimdir? Gerçek adı ne

  8 Mart 2020

  2.410 Okunma

Abone Ol 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Mahmut Kaptan oryaya çıkıyor!

Show TV ekranlarında Cumartesi akşamlarının değişmez ve vazgeçilmez dizilerinden birisi olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde 25.bölümünde diziye yeni bir karakter olan Mahmut Kaptan dahil olacak. Şule’nin boşanmaya karar verdiği anda Yıldız’a bu haberi vermesi ve sonrasında yaşanacak olan komik olayların habercisidir.

KUZEY YILDIZI MAHMUT KAPTAN KİMDİR?
Süreç Film tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi isimlerin yer aldığı dizide Mahmut karakteri Ordu’da yaşayan ve Kuzey’e benzeyen birisidir. Yıldız yaşadığı olaylar sonrasında sevdiği adamı kıskandırmak ve sinir etmek için bu isim üzerinden devam edecektir.

Mahmut Kaptan ilk olarak çöp konteynerinden ve daha sonra Yıldız’ı arabasının arkasından ortaya çıkıyor!

Bu sezon reytinglerde beklenenin üstünde bir performans gösteren Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Mahmut rolünü canlandıran kişinin kim olduğu henüz bilinmiyor. Konuk oyuncu olarak yer alan Mahmut’un gerçek adı ilerleyen günlerde burada yer alacaktır.

Kuzey Yıldızı 25.Bölüm Fragmanı

Yeni karakter Mahmut’un kalıcı mı yoksa gidecek mi olduğu henüz bilinmese de, bu rol muhtemelen konuk oyuncu olduğunu düşünüyoruz.

Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      ferhat bubani 8 Mart 2020 22:18:53

    Çöp’ten çıkan kişi mahmut değil başka biri. Sadece son sahnedeki Mahmut. Oyuncunun İsmi Burak Khan. instagramı: @burakkhan7

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.