youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Kuruluş Osman dizisi tekrarı ne zaman hangi gün

Kuruluş Osman dizisi tekrarı ne zaman hangi gün

  10 Kasım 2019

  1.713 Okunma

Abone Ol 

ATV ekranlarında bu sezon başlaması heyecanla beklenilen yapımlar arasında yer alan Kuruluş Osman dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcısından devamı niteliğinde yine büyük bir yapım geliyor. Mehmet Bozdağ’ın hazırladığı ve oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Özge Törer, Ayşegül Günay, Aslıhan Karalar ve Ragıp Savaş gibi isimlerin yer aldığı dizi ilk bölümü ile 22 Kasım Çarşamba akşamı izleyici karşısında olacak. Kuruluş Osman dizisinin ilk tekrar bölümü ise aynı gün hemen sonrasında yayında olacak. Saat 22.00’de dizinin tekrar bölümü izleyici karşısında olacak. Diğer taraftan haftanın belirli günlerinde tekrar bölümleri izleyicilere sunulacak. Yayın akışına göre ilerleyen günlerde gün ve saat olarak bilgiler yer almaya devam edecek.

ATV ekranlarında bu sezon başlaması heyecanla beklenilen yapımlar arasında yer alan Kuruluş Osman dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcısından devamı niteliğinde yine büyük bir yapım geliyor. Mehmet Bozdağ’ın hazırladığı ve oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Özge Törer, Ayşegül Günay, Aslıhan Karalar ve Ragıp Savaş gibi isimlerin yer aldığı dizi ilk bölümü ile 22 Kasım Çarşamba akşamı izleyici karşısında olacak.

Kuruluş Osman dizisinin ilk tekrar bölümü ise aynı gün hemen sonrasında yayında olacak. Saat 22.00’de dizinin tekrar bölümü izleyici karşısında olacak.

Diğer taraftan haftanın belirli günlerinde tekrar bölümleri izleyicilere sunulacak. Yayın akışına göre ilerleyen günlerde gün ve saat olarak bilgiler yer almaya devam edecek.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.