youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Koronavirüsten ölenler nasıl defnediliyor

Koronavirüsten ölenler nasıl defnediliyor

  8 Nisan 2020

  364 Okunma

Abone Ol 

Koronavirüsten ölenlere ne yapılıyor?

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs ile ilgili mücadele ve önlemlere devam edilirken, herkesin aklında yer alan bir soru ile ilgili sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Koronavirüs dolayısıyla hayatını kaybedenler nasıl ve ne şekilde defnediliyor? Vatandaşlar arasında en çok merak edilen konulardan birisi de ” Korona virüsten ölenlere ne yapıyorlar” sorusu oldu.

Geçtiğimiz günlerde Bilim Kurulu toplantısı sonrasında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından açıklamalar yapılmıştı. Bu konuda bir soru gelmesi üzerine defin ve cenaze konusunda bilgilendirme yapılmıştı. Bakan tarafından yapılan açıklamada, virüs dolayısıyla ölen kişilerin nasıl gömüldüğünü merak edenlere duyurdu.

KORONA VİRÜSTEN ÖLENLER NASIL DEFNEDİLİR?

Normal şartlarda virüsten ölenler nasıl defnediliyorsa, corona virüsten ölenlerin de aynı şekilde gömülmesi gerektiğini belirtmişti. Yine tedbir alınarak eldiven, maske ve önlük kullanılarak kefenlenip defnedildiği açıklandı. Ancak ölen kişiye kireç vb şeylerin uygulanmadığını ifade etti. Bulaşıcı hastalıklı olanlara yapılan uygulamanın burada da aynısının yapıldığı konusunda bilgilendirme yazılarının ilgili yerlere gönderildiğini açıkladı.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.